Increase Size Decrease Size Reset font to default

Etnosystem.pl

etno, world music, kultura i sztuka

« »

Indonezja: zapiski z podróży

Bajkowe Bali, Jawa, Borneo czy Sumatra. Edyta i Łukasz Parzuchowscy przemierzyli Indonezję, wrażenia ze swojej podróży utrwalając na fotografiach i dzienniku podróży. Zapraszamy do lektury relacji z wyprawy.

Czytaj

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

W starożytności powiedzenie "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" miało sens dosłowny. Dzisiaj wciąż nie traci ono na znaczeniu – wielu mieszkańców tego miasta uważa, że drogi życiowe prowadza nas tak, by choć raz w życiu odwiedzić to miejsce.

Czytaj

Kraków na Rozstajach

W Krakowie trwa festiwal Rozstaje, któremu Etnosystem.pl patronuje medialnie. Muzyka folk i worldbeat z różnych zakątków globu, warsztaty taneczne i instrumentalne - serce Małopolski tętni ludowością.

Czytaj

Cały świat w jednym mieście

Czeska Ostrava przez kilka lipcowych dni tętni muzyką całego świata. Gwiazdy rocka, folk-rocka i world music, szaleństwo The Cranberries, ekstaza z Afro Celt Sound System przy akompaniamencie burz i ulew. Po prostu: Colours of Ostrava.

Czytaj


Afera rozdaje bilety do Ostravy Drukuj Email
Wpisany przez KP/inf. nadesłana   
niedziela, 10 maja 2009 15:46
Colours of Ostrava W Radio Afera rozpoczęła się 1. edycja konkursu związanego z Colours Of Ostrava 2009. Chcesz wygrać karnet na cały festiwal? Odpowiedz na pytanie: "Która edycja festiwalu Colours Of Ostrava odbędzie się w tym roku?". Odpowiedź wyślij sms-em pod numer 7238 W treści sms-a wpisz: afera, odpowiedź na pytanie oraz Twoje imię i nazwisko. Koszt sms-a to 2,44 zł z VAT. Losowanie karnetów w audycji "Etna, czyli wulkan muzyki świata" w niedzielę, 17. maja, po godzinie 15:00.
Poprawiony: wtorek, 19 maja 2009 22:29
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Newsletter

Etnonews co tydzień do kawy.

Imię:

Email:

Kup sobie książkę!

Twoje konto

Pogoda


.